صفحه ها
دسته
دانلود
وبلاگ دوستان
پیوندها
وبلاگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 432183
تعداد نوشته ها : 571
تعداد نظرات : 506
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان


دادستان كل كشور گفت: به نفع آقاي خاوري است كه به ايران بازگردد تا اتهاماتي كه اين روزها بر سر زبان‌ها افتاده شامل او نشود و بتواند از خود دفاع كند.
به گزارش فارس غلامحسن محسني اژه‌اي در حاشيه سفر به استان زنجان در جمع خبرنگاران در پاسخ به اين سوال كه شنيده شده خاوري مديرعامل بانك ملي ايران از كشور خارج شده و برخي از شايعات حكايت از فرار وي از كشور دارد گفت: اينكه اين فرد از كشور خارج شده است صحت دارد.
دادستان كل كشور تصريح كرد: بنده در بررسي‌هايي كه انجام دادم دو نامه از اين شخص به دستم رسيد كه در يكي سخن از استعفا و قطع همكاري وي مي‌داد و در نامه دوم كاملا موضوع متفاوت بوده و صحبت از بازگشت وي به ايران و ديدار با همكارانش بوده است.
دادستان كل كشور افزود: زمان بليت بازگشت خاوري روز پنج‌شنبه بوده است كه با توجه به اينكه اين فرد عنوان كرده به زودي به ايران باز مي‌گردد بايد منتظر ماند و ديد كه نتيجه چه مي‌شود.
محسني اژه‌اي در پاسخ به سؤال يكي از خبرنگاران مبني بر اينكه آيا خاوري ممنوع‌الخروج بوده يا خير گفت: نه به هيچ عنوان اين فرد ممنوع‌الخروج نبوده و مي‌توانسته از كشور خارج شود.
وي در پاسخ به سوال يكي ديگر از خبرنگاران گفت: اگر به هر دليلي خاوري از بازگشت به ايران خودداري كند آيا ساز وكاري براي بازگشت وي به ايران وجود دارد گفت: به نظر نمي‌رسد خاوري به كشور باز نگردد.
وي تصريح كرد: اگر او به هر دليلي به كشور بازنگردد اتهاماتي كه اين روزها بر سر زبان‌ها افتاده متوجه او مي‌شود و شايعاتي كه امروز وجود دارد واقعي جلوه مي‌كند.
محسني‌اژه‌اي تصريح كرد: با توجه به اين مسائل به نفع خاوري است كه به كشور بازگردد و احيانا از خود دفاع كند.
دادستان كل كشور در پاسخ به سؤال يكي از خبرنگاران درباره اينكه شنيده شده شركتي به نام جهان وابسته به بانك شهر اقدام به ورود به بازار سكه و ارز كرده و اختلال در اين بازار به وجود آورده آيا براي اين شركت پرونده قضايي مفتوح شده يا خير گفت: در اين رابطه هنوز پرونده‌اي تشكيل نشده است.


دسته ها : سیاسی
X